miyake

Pracowałem jako przedstawiciel handlowy w wielu krajach dla firmy Mitsubishi Bussan przez ponad 25 lat i mogę stwierdzić z całą stanowczością, że szczególnie Polska i Brazylia stały się dla mnie niczym drugie ojczyzny, tak bliskie związki udało mi się nawiązać z tymi krajami.

Obecnie koncentruję swoją działaność na tych dwóch krajach, nie tylko importując z każdego z nich produkty spożywcze, rękodzieło ludowe, przedmioty codziennego użytku itp, ale także, korzystając z rozlicznych kontaktów jakie nawiązałem, w każdym z tych krajów organizuję m.in wycieczki i spotkania międzykulturowe, aby pogłębiać więzy z Japonią.

Oprócz tego, zajmuję się produkcją, managementem i promowaniem dzieł artystów z różnych stron świata, przy czym szczególnie filmy, którymi produkcją zajmuje się moja firma, zyskują bardzo pozytywne recenzje. Produkcja i tworzenie treści dla różnych mediów są dla mojej firmy ważnymi zadaniami, które będziemy kontynuować.

INFORMACJE O FIRMIE

Nazwa: Sanshin International

Data utworzenia: 10.02.1989

Kapitał: 95.000.000 yen

Dyrektor: Nobufumi Miyake

Działalność: import i eksport - przedstawicielstwo i konsultacje, organizacja wycieczek zagranicznych w celach krajoznawczych i szkoleniowych

oraz wizytacja przedsiębiorstw, tlumaczenia pisemne i ustne (polski, angielski, portugalski i inne)

Adres: 5-31, #405, Ikutamamae-machi, Tennoji-ku, Osaka, 543-0072, Japonia

TEL, FAX: +81 (0)6-6775-6305

 

DZIAŁALNOŚĆ

 1. Wynajem nieruchomości, zarządzanie nieruchomościami i pośrednictwo.
 2. Działalność związana z rekrutacją agencji ubezpieczeń majątkowych i ubezpieczeń na życie.
 3. Alkohol hurt, alkohol handel detaliczny oraz export i import.
 4. Żywność (owoce morza, mięso, warzywa, owoce, wyroby cukiernicze, płatki śniadaniowe, fasola, makaron, także mrożonki, żywność sucha i konserwy), napoje bezalkoholowe, tłuszcze i oleje, herbaty, tytoń, przyprawy, pasze, nawozy, produkty przetwórstwa rybnego, rośliny jadale i przyprawy - import i eksport.
 5. Środki medyczne, parafarmaceutyki, zdrowa żywność, produkty higieniczne, kosmetyki - sprzedaż oraz import i eksport.
 6. Odzież, przedmioty codziennego użytku, rękodzieło, dzieła artystyczne, rzemiosło, elementy wystroju wnętrz - sprzedaż oraz import i eksport.
 7. Artykuły biurowe, sportowe, wyroby ze skóry, zabawki, wyroby metalowe, ceramiczne, metale szlachetne, biżuteria, rzemiosło artystyczne, antyki, naczynia, pościel, ozdoby - sprzedaż oraz import i eksport.
 8. Dostarczanie informacji turystycznej oraz planowanie i zarządzanie wycieczkami.
 9. Tworzenie planów i sprzedaż filmów, zdjęć, video, itp.
 10. Planowanie imprez związaych z promocją sprzedaży takich jak wystawy, kampanie itp, zarządzanie wystawami - prace zleceniowe.
 11. Języki obce - tłumaczenia ustne i pisemne.
 12. Konsultacja zarządzania oraz badania marketingowe rynku różnych branż - prace zleceniowe.